Skip to main content
Klienta un lojalitātes kartes Klienta un lojalitātes kartes

Mākslīgā intelekta kursi bez priekšzināšanām

Ar fokusu uz mārketingu, reklāmas dizainu, web izstrādi un uzņēmējdarbības efektivizāciju.
Sagatavošanās nākotnes darba tirgum vai esošā amata efektivizācija.

Invalid Input
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input

Mākslīgā intelekta apguves kursa mērķis:

Sniegt padziļinātu ieskatu par mākslīgā intelekta (MI) tehnoloģiju potenciālu un tā ietekmi uz nākotnes darba tirgu, dalībniekiem bez jebkādām iepriekšējām iemaņām. Šis kurss ir izstrādāts, lai sagatavotu dalībniekus dažādām karjeras iespējām un dotu tiem praktiskas zināšanas un prasmes, kuras noderēs strauji mainīgajā tehnoloģiju vidē. Kursa laikā tiks apskatītas MI platformas, rīki un pielietojumi, kuri transformē tradicionālās nozares un var radīt jaunas profesijas. Dalībniekiem būs iespēja praktiski darboties ar dažādām MI platformām, apgūstot to izmantošanu radošajā procesā, saturu izstrādē, dizainā, mārketingā, mājas lapu izstrādē, programmēšanā, uzņēmējdarbībā u.c. svarīgās jomās.

Pasniedzējs - Vitālijs Kolotikovs

 • "The AI Marketing Revolution" grāmatas autors, kas publicēta un izvietota lielākajās Parīzes un Londonas universitātēs.
 • 16. gadu pieredze uzņēmējdarbībā (3. starptautisku uzņēmumu līdzdibinātājs);
 • 2 augstākās izglītības;
 • 9. gadus pasniedzu mārketinga, reklāmas dizaina kursus.
 • 10+ starptautiski iegūti sertifikāti par mākslīgā intelekta tehnoloģijām (IBM, Nvidia, Microsoft).

Pēc vairākām prezentācijām starptautiskās konferencēs par tēmu Mākslīgais Intelekts, un redzot, kā tas maina darba tirgu, tika nolemts atvērt šo jauno kursa programmu, lai sniegtu kursa dalībniekiem iespēju adaptēties strauji mainošajai videi, kā arī celt kapacitāti esošajā profesijā.

Kursos dalos ar Jums savā starptaustiski iegūtajā pieredzē un zināšanās, kas tika iegūtas sadarbojoties ar pasaules vadošākajiem uzņēmumiem, apmeklējot konferences un apmācības visā pasaulē.

Vitālijs Kolotikovs grafiskā dizaina kursu pasniedzējs

Kursos apgūstamās tēmas:

 • Kas ir MI un kā tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi

 • Iepazīšanās ar dažādiem MI veidiem un to atšķirības

 • GPT un Tā Izmantošanas Iespējas

 • Teksta Radīšana un Rediģēšana ar MI

 • MI kā programmēšanas palīgs

 • Sociālo mediju satura izveide ar MI

 • Reklāmas un Mārketinga Automatizācija ar MI

 • Datu analīze un informācijas apstrāde

 • Personīgās produktivitātes uzlabošana ar MI

 • MI Pielietojums Pārdošanā un Klientu Apkalpošanā

 • Multivalodu komunikācija ar MI

 • MI apmācība un pielāgošana individuālām vajadzībām

 • Mācīšanās un izglītība ar MI palīdzību

 • Kā izstrādāt efektīvu reklāmas dizainu;

 • Etiķete un drošība, strādājot ar MI

 • Darba iespējas, atalgojums un kā efektīvāk iegūt vēlamo darbu.

 • Konkurences analīze un sava uzņēmuma dibināšanas iespējas.

Kursa Apraksts:

Šī apmācību programma ir speciāli izstrādāta, lai sniegtu dziļāku ieskatu par mākslīgā intelekta (MI) tehnoloģiju izmantošanas iespējām mārketingā, reklāmas dizainā un uzņēmējdarbības procesu efektivizācijā. Šis kurss piedāvā gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, kas nepieciešamas, lai izmantotu MI potenciālu, uzlabotu produktivitāti un radītu inovatīvus risinājumus biznesa izaugsmei.

Ieguvumi pēc kursu beigšanas:

 1. Padziļinātas zināšanas par MI sniegtajām iespējām;
 2. Praktiskās iemaņas darbā ar dažādiem MI resursiem;
 3. Konkurences priekšrocības darba tirgū;
 4. Inovatīvu risinājumu izstrāde;
 5. Uzlabota lēmumu pieņemšana, izprotot datu analīzes rīkus;
 6. Plašas karjeras iespējas dažādās profesijās;

Šis kurss ir lieliska iespēja kā iesācējiem tā arī profesionāļiem no dažādām nozarēm apgūt, kā mākslīgais intelekts var palīdzēt efektivizēt Jūsu darbu, sniegt papildus prasmes, efektivizēt biznesa procesus, uzlabot produktivitāti un veicināt privāto vai uzņēmuma izaugsmi.

Kursu dalībnieki novērtē sadarbību ar mums

 • Antra Milaseviča

  StarFM
  Metal Business Cards
  Esmu ļoti apmierināta ar kursiem, ko apguvu First Design Studio. Patika, ka nodarbības notiek individuāli, līdz ar to varēju pati diktēt savu tempu, un man bija nedalīta uzmanība. Lai gan jau biju strādājusi ar Adobe Photoshopu vairākus gadus, jau pirmajā nodarbībā uzzināju dažādas nianses, par kurām iepriekš nezināju. Līdz ar to katra nodarbība atvēra ar vien jaunas iespējas radošajai izpausmai. Loti noderīgi bija arī mājasdarbi, kas ļāva pašai darboties mājās, un saprast, vai nodarbībā iegūtā informācija ir saprotama, vai ir vēl kas jāpielabo tehniskajos jautājumos.
 • Ilze Ķergalve

  Sales.lv | Loterijas.lv
  Metal Business Cards
  Uzsākot apmeklēt reklāmas dizaina kursus manī bija lielas bažas par to, vai spēšu apgūt kursu programmu pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes. Pateicoties individuālajai pieejai, atbildēm uz visiem mani interesējošiem jautājumiem un apjomīgajiem mājas darbiem, es bez sarežģījumiem esmu apguvusi un izpratusi visu nepieciešamo. Liels paldies Vitālijam par sniegtajām zināšanām!
 • Ingūna

  Capital Clinic Riga
  Metal Business Cards
  Biju ļoti priecīga, uzzinot par iespēju individuāli apgūt maketēšanas pamatiemaņas. Tās man ļoti noder gan darbā, kas saistīts ar mārketingu, gan arī privāti - plānojot un īstenojot dažādus ģimenes un draugu pasākumus. Paldies Vitālijam par pacietību un ieinteresētību! Noteikti kādā brīdī atkal turpināšu kursus, lai elementārās prasmes pārtaptu vērā ņemamākāssaku!
   


 • Karīna Matilēviča

  Metal Business Cards
  Apmeklēju datordizaina kursus. Ļoti patika. Interesanti, lietderīgi un ļoti palīdzēja turpmākai sevis pilnveidei datordizainā. Liels paldies Vitālijam!
 • Kaspars Kodoliņš

  Metal Business Cards
  Patiešām lielisks kurss, kura laikā (augusts - decembris) apguvu daudzas noderīgas iemaņas, kuras noteikti noderēs manā profesionālajā izaugsmē!

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Vai jebkurš var apgūt Mākslīgā intelekta kursus?

  Nav būtiski, vai Jums ir priekšzināšanas vai nav, esat aktīvs datora lietotājs vai nē. Neatkarīgi no vecuma un sagatavotības, Jums būs iespēja kvalitatīvi apgūt šos kursus un iemācīties visu nepieciešamo. 

  Vai pēc kursu beigšanas ir iespēja sākt strādāt šajā jomā?

  Jā, šie kursi ir veidoti tā, lai sniegtu jums nepieciešamās zināšanas un praktiskās iemaņas, kas vajadzīgas, lai sāktu karjeru MI jomā. Protams, sākot strādāt šajā jomā, var būt nepieciešams turpināt mācīties un specializēties konkrētās MI apakšnozarēs. Daudzi darba devēji meklē kandidātus ar tieši praktiskām iemaņām un projektu pieredzi, ko kursi var piedāvāt kā sākuma punktu.

  Vai viegli atrast darbu MI specialistam?

  Mākslīgā intelekta (MI) joma ir strauji augoša, ar pieaugošu pieprasījumu pēc kvalificētiem speciālistiem dažādās nozarēs, tostarp tehnoloģijās, veselības aprūpē, finanšu pakalpojumos, mārketingā un citur. Lai gan konkurence var būt intensīva, augsta kompetence un specializācija MI jomā bieži vien nodrošina labas darba iespējas. Aktīva līdzdalība projektos, pastāvīga prasmju pilnveidošana un tīklošanās var palīdzēt veiksmīgāk atrast darbu šajā nozarē.

  Vai MI zināšanas ir noderīgas tikai tehnoloģiju nozarē?

  Nē, MI zināšanas ir ārkārtīgi vērtīgas daudzās nozarēs ārpus tehnoloģiju sfēras, tostarp mārketingā, finanšu pakalpojumos, veselības aprūpē, ražošanā, un pat mākslā. MI spēj uzlabot lēmumu pieņemšanu, efektivitāti un inovāciju, piedāvājot risinājumus dažādiem izaicinājumiem.

  Kā es varu turpināt attīstīt savas prasmes pēc kursu beigšanas?

  Lai turpinātu attīstīt savas prasmes MI jomā, ir svarīgi pastāvīgi sekot līdzi nozares jaunumiem, piedalīties papildu kursos, semināros un darbnīcās. Arī praktiskā pieredze, strādājot pie reāliem projektiem, ir nenovērtējama. Tāpat var būt noderīga dalība profesionālās attīstības grupās un forumos, kas saistīti ar MI.

  Vai būs sertifikāts pēc kursu beigšanas?

  Pēc kursu beigšanas, nokārtojot pārbaudes darbu, tiek izsniegts sertifikāts par apgūto kursu programmu, izieto nodarbību stundu skaitu un veiksmīgi nokārtoto gala pārbaudes darbu.

  Kā un kad jāveic apmaksa?
  • Grupu kursiem apmaksa tiek dalīta divās daļās par 10 nodarbībām.
  • Par individuālām nodarbībām var maksāt pirms katras nodarbības vai par vairākām nodarbībām vienā maksājumā. 

  Apmaksāt var klātienē vai arī apmaksājot rēķinu onlainā.

  PAR MUMS


  „First Design Studio” ir reklāmas aģentūra ar vairāk kā 16 gadu starptautisku pieredzi, kas spēj īstenot Jūsu ideju un izveidot stabilu koncepciju Jūsu uzņēmuma atpazīstamībai. Mūsu komandā ir grafiskie dizaineri ar starptautisku pieredzi, mārketinga specialisti un web izstrādātāji, kas nodrošinās labāko rezultātu Jūsu uzņēmumam.

  KONTAKTI


  Matīsa iela 78a - 204 kab., Rīga


  E-PASTS: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


  MOB+371 27667550


  WHATSAPP: +371 27667550


  DARBA LAIKS


  Pirmd.-Piektd. 9:00-18:00

  Esam biedri organizācijās:

  Klientu plastikāta lojalitātes kartes

  Klienta un lojalitātes kartes Klienta un lojalitātes kartes