Reklāmas dizaina kursi uzņēmuma darbiniekiem. Individuāli veidota kursu programma, vadoties pēc Jūsu uzņēmuma mērķiem un nepieciešamības.

Uzņēmumi kas veiksmīgi izmanto mūsu apmācību pakalpojumus

Pasniedzējs

"First Design Studio" reklāmas aģentūras vadītājs, dizaineris un pasniedzējs ar vairāk kā 11 gadu starptautisku pieredzi dizainā un mārketingā.

Sertifikāts un prakse

Pēc kursu beigšanas, nokārtojot pārbaudes darbu, tiek izsniegts sertifikāts.
Papildus ir iespēja iziet praksi reklāmas aģentūrā.

Kursi notiek

Matīsa ielā 78a - 204 kab. latviešu vai krievu valodā.
Laikus un dienas saskaņojam individuāli.


Darbi kurus spēsiet īstenot pēc kursu pabeigšanas

Atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar Adobe Photoshop kursiem, ko apguvu First Design Studio. Patika, ka nodarbības notiek individuāli, līdz ar to varēju pati diktēt savu tempu, un man bija nedalīta uzmanība. Lai gan jau biju strādājusi ar Adobe Photoshopu vairākus gadus, jau pirmajā nodarbībā uzzināju dažādas nianses, par kurām iepriekš nezināju. Līdz ar to katra nodarbība atvēra ar vien jaunas iespējas radošajai izpausmai. Loti noderīgi bija arī mājasdarbi, kas ļāva pašai darboties mājās, un saprast, vai nodarbībā iegūtā informācija ir saprotama, vai ir vēl kas jāpielabo tehniskajos jautājumos.

Antra Milaseviča

Antra MilasevičaStarFM

Uzsākot apmeklēt Corel Draw datordizaina kursus manī bija lielas bažas par to, vai spēšu apgūt kursu programmu pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes. Pateicoties individuālajai pieejai, atbildēm uz visiem mani interesējošiem jautājumiem un apjomīgajiem mājas darbiem, es bez sarežģījumiem esmu apguvusi un izpratusi visu nepieciešamo. Liels paldies Vitālijam par sniegtajām zināšanām!

Ilze Ķergalve

Ilze ĶergalveSales.lv | Loterijas.lv

Apmeklēju datordizaina kursus - Coreldraw. Ļoti patika. Interesanti, lietderīgi un ļoti palīdzēja turpmākai sevis pilnveidei datordizainā. Liels paldies Vitālijam!

Karīna Matilēviča

Karīna Matilēviča

Biju ļoti priecīga, uzzinot par iespēju individuāli apgūt maketēšanas pamatiemaņas. Tās man ļoti noder gan darbā, kas saistīts ar mārketingu, gan arī privāti - plānojot un īstenojot dažādus ģimenes un draugu pasākumus. Paldies Vitālijam par pacietību un ieinteresētību! Noteikti kādā brīdī atkal turpināšu kursus, lai elementārās prasmes pārtaptu vērā ņemamākās

Ingūna

IngūnaCapital Clinic Riga

Visas kursu programmas (22 nodarbības x 60min) izmaksas tikai 750€
(Standarta izmaksas 950€)


Mūsu apmācību process, kā kļūt par efektīvu dizaineri

ir garantija veiksmīgam sadarbības rezultātam

Apmācību programmas izveide
Teorētiskā un praktiskā apmācība
Mājas darbi
Teicami apgūtas zināšanas par dizainu un reklāmu

Piesakies uz nodarbību

Mēs sazināsimies, lai precizētu laikus un dienas kurās varam sākt