Dizaineru kursi onlainā bez priekšzināšanām - 12€ nodarbība Profesionāli veidota datorkursu programma. Ļoti ātra programmas un dizaina teorijas apguve

Pasniedzējs

"First Design Studio" reklāmas aģentūras vadītājs, dizaineris un pasniedzējs ar vairāk kā 11 gadu starptautisku pieredzi dizainā un mārketingā.

Sertifikāts un prakse

Pēc kursu beigšanas, nokārtojot pārbaudes darbu, tiek izsniegts sertifikāts.
Papildus ir iespēja iziet praksi reklāmas aģentūrā.

Kursi notiek ONLAINĀ

Par apmācības procesu pirms nodarbībām detalizēti visu izrunājam.
Laikus un dienas saskaņojam individuāli.

Darbi kurus spēsiet īstenot pēc dizaineru kursu pabeigšanas

Atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar Adobe Photoshop kursiem, ko apguvu First Design Studio. Patika, ka nodarbības notiek individuāli, līdz ar to varēju pati diktēt savu tempu, un man bija nedalīta uzmanība. Lai gan jau biju strādājusi ar Adobe Photoshopu vairākus gadus, jau pirmajā nodarbībā uzzināju dažādas nianses, par kurām iepriekš nezināju. Līdz ar to katra nodarbība atvēra ar vien jaunas iespējas radošajai izpausmai. Loti noderīgi bija arī mājasdarbi, kas ļāva pašai darboties mājās, un saprast, vai nodarbībā iegūtā informācija ir saprotama, vai ir vēl kas jāpielabo tehniskajos jautājumos.

Antra Milaseviča

Antra MilasevičaStarFM

Uzsākot apmeklēt Corel Draw datordizaina kursus manī bija lielas bažas par to, vai spēšu apgūt kursu programmu pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes. Pateicoties individuālajai pieejai, atbildēm uz visiem mani interesējošiem jautājumiem un apjomīgajiem mājas darbiem, es bez sarežģījumiem esmu apguvusi un izpratusi visu nepieciešamo. Liels paldies Vitālijam par sniegtajām zināšanām!

Ilze Ķergalve

Ilze ĶergalveSales.lv | Loterijas.lv

Apmeklēju datordizaina kursus - Coreldraw. Ļoti patika. Interesanti, lietderīgi un ļoti palīdzēja turpmākai sevis pilnveidei datordizainā. Liels paldies Vitālijam!

Karīna Matilēviča

Karīna Matilēviča

Biju ļoti priecīga, uzzinot par iespēju individuāli apgūt maketēšanas pamatiemaņas. Tās man ļoti noder gan darbā, kas saistīts ar mārketingu, gan arī privāti - plānojot un īstenojot dažādus ģimenes un draugu pasākumus. Paldies Vitālijam par pacietību un ieinteresētību! Noteikti kādā brīdī atkal turpināšu kursus, lai elementārās prasmes pārtaptu vērā ņemamākās

Ingūna

IngūnaCapital Clinic Riga

Uzņēmumi kas veiksmīgi izmanto mūsu apmācību pakalpojumus

Dizaineru kursi – datorkursi

Datorkursi notiek grupā ar 3 dalībniekiem, kas ļauj ātri un efektīvi apgūt visu nepieciešamo, lai realizētu visdažādākā veida reklāmas dizainus. Dizaineru kursi ļaus Jums iegūt zināšanas "Corel Draw" un "Photoshop" programmās, mūsdienīga dizaina un reklāmas tendencēs, krasu teorijā, dažādu mūsdienīgu papildus rīku un resursu efektīvā izmantošanā. Maketēšanas kursi notiek reklāmas aģentūras “First Design Studio” telpās izmantojot jaunāko programmatūru un jaudīgus datorus.

Dizaineru kursu ilgums ir 20 nodarbības pa 60 min. Nodarbības notiek divas reizes nedēļa.
Apmaksa tiek sadalīta pa 10 nodarbībām.

Piesakies uz grupu online nodarbībām

Mēs sazināsimies, lai precizētu laikus un dienas kurās varam sākt tuvāko grupu


Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input