Grafiskā dizaina kursi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem! Individuāli veidota kursu programma, vadoties pēc Jūsu zināšanām un mērķiem, kurus vēlaties sasniegt.

Uzņēmumi kas veiksmīgi izmanto mūsu apmācību pakalpojumus

Pasniedzējs

"First Design Studio" reklāmas aģentūras vadītājs, dizaineris un pasniedzējs ar vairāk kā 11 gadu starptautisku pieredzi dizainā un mārketingā.

Sertifikāts un prakse

Pēc kursu beigšanas, nokārtojot pārbaudes darbu, tiek izsniegts sertifikāts.
Papildus ir iespēja iziet praksi reklāmas aģentūrā.

Kursi notiek onlainā

Par apmācības procesu pirms nodarbībām detalizēti visu izrunājam.
Laikus un dienas saskaņojam individuāli.

Šo spēsiet īstenot pēc grafiskā dizaina kursu pabeigšanas

Atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar Adobe Photoshop kursiem, ko apguvu First Design Studio. Patika, ka nodarbības notiek individuāli, līdz ar to varēju pati diktēt savu tempu, un man bija nedalīta uzmanība. Lai gan jau biju strādājusi ar Adobe Photoshopu vairākus gadus, jau pirmajā nodarbībā uzzināju dažādas nianses, par kurām iepriekš nezināju. Līdz ar to katra nodarbība atvēra ar vien jaunas iespējas radošajai izpausmai. Loti noderīgi bija arī mājasdarbi, kas ļāva pašai darboties mājās, un saprast, vai nodarbībā iegūtā informācija ir saprotama, vai ir vēl kas jāpielabo tehniskajos jautājumos.

Antra Milaseviča

Antra MilasevičaStarFM

Uzsākot apmeklēt Corel Draw datordizaina kursus manī bija lielas bažas par to, vai spēšu apgūt kursu programmu pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes. Pateicoties individuālajai pieejai, atbildēm uz visiem mani interesējošiem jautājumiem un apjomīgajiem mājas darbiem, es bez sarežģījumiem esmu apguvusi un izpratusi visu nepieciešamo. Liels paldies Vitālijam par sniegtajām zināšanām!

Ilze Ķergalve

Ilze ĶergalveSales.lv | Loterijas.lv

Apmeklēju datordizaina kursus - Coreldraw. Ļoti patika. Interesanti, lietderīgi un ļoti palīdzēja turpmākai sevis pilnveidei datordizainā. Liels paldies Vitālijam!

Karīna Matilēviča

Karīna Matilēviča

Biju ļoti priecīga, uzzinot par iespēju individuāli apgūt maketēšanas pamatiemaņas. Tās man ļoti noder gan darbā, kas saistīts ar mārketingu, gan arī privāti - plānojot un īstenojot dažādus ģimenes un draugu pasākumus. Paldies Vitālijam par pacietību un ieinteresētību! Noteikti kādā brīdī atkal turpināšu kursus, lai elementārās prasmes pārtaptu vērā ņemamākās

Ingūna

IngūnaCapital Clinic Riga

Grafiskā dizaina kursi

Pēc grafiskā dizaina kursu beigšanas Jūs spēsiet realizēt visa veida reklāmas materiālu izstrādi, pareizu saglabāšanu drukai un interneta videi. Kursu laikā tiek apgūta gan teorija, gan prakse, kas ļaus labāk nostiprināt Jūsu zināšanas. Zīmēšanas dizaina kursi ļaus Jums iegūt zināšanas "Corel Draw" un "Photoshop" dizaina programmās, mūsdienīgās dizaina un reklāmas tendencēs, krasu teorijā, dažādu mūsdienīgu papildus rīku un resursu efektīvā izmantošanā. Kā arī saprast kas ir kvalitatīvs un profesionāls dizains un kā to efektīvi realizēt.

Individuālu grafiskā dizaina kursu izmaksas 25€ (60 min nodarbība)

Lai labi apgūtu vienu grafiskā dizaina programmu nepieciešams 14-18 nodarbības

Piesakies uz individuālām Online vai klātienes nodarbībām

Mēs sazināsimies, lai precizētu laikus un dienas kurās varam sākt pirmo nodarbību


Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input