2017. gada 7. un 8. decembrī “First Design Studio” piedalījās “LIAA biznesa biznesa forumā”, kas norisinājās koncertzālē Palladium. Pasākumu vadīja ārvalstu un vietējie eksperti, lai sniegtu ieskatu pasaules tendencēs, dalītos savā pieredzē un iedvesmotu izmantot arvien jaunās iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Pasākums risinājās divas dienas, sniedzot iespēju dzirdēto vēl labāk izprast, iesaistoties nākamās dienas meistarklasēs un darbnīcās. 2017. gada 7. un 8. decembrī “First Design Studio” piedalījās “LIAA biznesa biznesa forumā”, kas norisinājās koncertzālē Palladium. Pasākumu vadīja ārvalstu un vietējie eksperti, lai sniegtu ieskatu pasaules tendencēs, dalītos savā pieredzē un iedvesmotu izmantot arvien jaunās iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Pasākums risinājās divas dienas, sniedzot iespēju dzirdēto vēl labāk izprast, iesaistoties nākamās dienas meistarklasēs un darbnīcās. 


  FDS aktualitātes    Read more...

Kādi logo un zīmolu trendi noteiks 2017. gadu? Šodien mēs ieskatīsimies deviņu populāru logo trendu nākotnē. No vienkāršības uz unikālu tipogrāfiju līdz animācijai – šīs ir lietas, kuras mēs paredzam būs atzītas jaunajā gadā.


  Dizains    Read more...

Tā kā Latvijas un mūsu kaimiņvalstu uzņēmējiem esam spējuši nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus un servisu, esam pieteikuši sevi arī Skandināvijas tirgū. “First Design Studio” paplašina savu redzesloku līdz Zviedrijai, piedāvājot mūsu radošos dizaina pakalpojumus -  logo dizainu un korporatīvo stilu izstrādi, iepakojuma dizainu, plakātu, bukletu, flajeru un citu dizainu izstrādi.

Piedāvājam zviedru uzņēmējiem kļūt redzamākiem un popularizēt savus pakalpojumus un preci ar efektīvu uz klientu orientētu dizainu, individuālu pieejau katram projektam un cītīgu mērķauditorijas analīzi.

Mūsu dizaineriem un mārketinga specialistiem tas ir jauns izaicinājums. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par vienu no vadošajiem dizaina pakalpojumu sniedzējiem Skandināvijas tirgū.


  FDS aktualitātes

Šogad dizaina dzinējspēks ir dizaineru sacelšanās pret pārāk tīru, pilnīgi baltu un gandrīz pārāk perfektu estētiku, ko tehnikas nozares titāni ir izmantojuši aktīvi pēdējos gados. 
Tagad mēs redzēsim, ka dizainam ir iespējama arī pavisam jauna pieeja. Un tas būs intensīvs, novatorisks un skaists.


  Dizains    Read more...