Krāsu nozīme ir daudzveidīga, jo ar katru toni saistās konkrētas idejas un emocijas. Lai gan izskaidrot katra krāsu toņa psiholoģisko efektu nav viegli, mēs piedāvājam ieskatu populārāko krāsu toņu nozīmēs un to pielietojumā ikdienā, un dizainā.


  Dizains    Read more...

Cilvēki labāk atceras vizuālu informāciju nekā vārdus vai skaitļus, un viens no izplatītākajiem vizuālās informācijas sniedzējiem ir logotipi, kurus var atrast uz visiem ikdienā patērējamajiem produktiem. Un tomēr, daži produkti ir populārāki salīdzinājumā ar citiem, ko var izskaidrot ar izmantoto produkta logotipa izstrādes tehniku, kas padara produktu vizuāli pievilcīgāku potenciālajiem klientiem.


  Dizains    Read more...

"First Design Studio" kolektīvam bija patiess prieks piedalīties labi organizētajā "Norvēģijas Latvijas Biznesa forumā", kurā viesojās Norvēģijas kroņprincis Haakon un kroņprincese Mette-Marit. Pasākums norisinājās 23. aprīlī Radisson Blu telpās. Forumu apmeklēja vairāk kā 300 dalībnieki no Baltijas valstīm un Norvēģijas. Pasākuma dalībnieki dalījās savā pieredzē, izaicinājumos, iespējās un nakotnes vīzijā.

Pasākuma organizatori - Norvēģijas Karalistes vēstniecība Latvijā, Innovation Norway, Norvēģijas Tirdzniecības kamera Latvijā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.


  FDS aktualitātes    Read more...

Reti kāds mūsdienās vēl šaubās, ka “Parker” pildspalvas pasaules rakstāmpiederumu tirgū ieņem nozīmīgu lomu. No smalkām biznesa dāvanām ofisos līdz instrumentiem, ar kuriem parakstīti vēsturiski nozīmīgi dokumenti, “Parker” pildspalvas ir uzticamības, kvalitātes un profesionalitātes simbols ar gandrīz pusotra gadsimta pieredzi. Piedāvājam nelielu ieskatu aizraujošajā “Parker” pildspalvu vēsturē.


  Dizains    Read more...

2017. gada 7. un 8. decembrī “First Design Studio” piedalījās “LIAA biznesa biznesa forumā”, kas norisinājās koncertzālē Palladium. Pasākumu vadīja ārvalstu un vietējie eksperti, lai sniegtu ieskatu pasaules tendencēs, dalītos savā pieredzē un iedvesmotu izmantot arvien jaunās iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Pasākums risinājās divas dienas, sniedzot iespēju dzirdēto vēl labāk izprast, iesaistoties nākamās dienas meistarklasēs un darbnīcās. 2017. gada 7. un 8. decembrī “First Design Studio” piedalījās “LIAA biznesa biznesa forumā”, kas norisinājās koncertzālē Palladium. Pasākumu vadīja ārvalstu un vietējie eksperti, lai sniegtu ieskatu pasaules tendencēs, dalītos savā pieredzē un iedvesmotu izmantot arvien jaunās iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Pasākums risinājās divas dienas, sniedzot iespēju dzirdēto vēl labāk izprast, iesaistoties nākamās dienas meistarklasēs un darbnīcās. 


  FDS aktualitātes    Read more...
Interneta vietnē tiek vākti dati par lapas apmeklētājiem, tādējādi izvērtējot, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piem. Google Analytics.
Piekrītu