28
Jūl

9 logo trendi 2018. gadam

Kādi logo un zīmolu trendi noteiks 2017. gadu? Šodien mēs ieskatīsimies deviņu populāru logo trendu nākotnē. No vienkāršības uz unikālu tipogrāfiju līdz animācijai – šīs ir lietas, kuras mēs paredzam būs atzītas jaunajā gadā.

1. LAUZTI BURTI

Šabloni? Krāsu flakoni? Ne īsti. 2017.gadā mēs sagaidām dizainerus veidot lauztās burtu formas tālu no to utilitārās dabas.

Par piemēru ņemsim Scala logo. Scala ir fondu konsultāciju bizness, kurš reklamē savu spēju pacelt uzņēmumus. Bond reklāmas aģentūras dizaineri izveidoja ideju par pacēlumu "salaužot" burtu A vārdā Scala un izveidojot augošu diagonālu līniju.

Lauzto burtu trends neapstājas (un neapstāsies) ar šo. Pentagram salauž burtu "O" Open View logo, tā vizuāli parādot atvērtumu, un Bravo izmanto lauztos burtus Fuzzie logo, veidojot tos kā rotaļu lācīša šūtās vīles.

 

 9 Logo Trendi 2017. Gadam Logo dizaina Trendi logo un zīmolu trendi


2. FORMU VIENKĀRŠOŠANA

Ir nekārtīgi cilvēki un ir kārtīgi cilvēki. Mums patīk abi, bet ja logo unzīmolu trendi ir jebkāda norāde, ir laiks atvēlēt vietu kārtībai.

Nesenajos Mastercard un airbnb rebrendingos, vizuāli smagos logo nomainīja vienkāršoti dizaini.

(Papildus rebrendingam, vienkāršotība parādās jaunajos logo). Piemēram, ekstrēmi minimālais un ietilpīgais The Athens Recorder zīmols vai Labor akurāti organizētais logo un iepakojums.

logo un zīmolu trendiLogo izstrāde un dizainsLogo izstrāde un dizainssimplify 2First Design Studio Logo izstrāde un dizainsZīmola izstrāde un dizains


3. APGRIEŠANA

Viens no ievērojamā grafiskā dizainera Paula Randa slavenajiem teicieniem bija pajautāt sev: "Kā vizuāli parādīt pēc iespējas mazāk vienlaikus paužot ziņojumu?" Piemēram: Cik daudz no burta "Y" mums ir jāparāda, lai skatītājs saprastu, ka tas ir "Y"? Atbilde: Mazāk kā domāji. Apgriešana ir viens veids kā parādīt atņemšanas ideju, un tas atgriežas ar lielu vērienu.

Dizaina studija Casa Rex izmantoja apgriešanu, lai radītu dzīvesveida un kultūras zīmola Risca Faca rokrakstu. Triboro izmanto to, apgriežot Punk logo ārpus lapas. Visbeidzot, Experimental Jetset un Pentagram apvieno apgriešanu ar zīmolu, kurš izplešas ārpus drukas materiāla.

  First Design Studio Zīmola izstrāde un dizains Zīmola izstrāde un dizains cropping 2cropping 4


4. KRĀSU PALETES VIENKĀRŠOŠANA

Ievērojāt, ka pēdējā laikā logo paliek arvien mazāk un mazāk krāsu? Ja nē, tad tas var būt tāpēc, ka vienkāršas krāsu paletes rada vairāku krāsu sajūtu/ilūziju! Šī samazināšanas dizaina metode dod katrai krāsai vietu paspīdēt.

Chase izveidoja atpazīstamu zilu plašumu priekš Blinkbox logo. Pentagram izdarīja to pašu ar sarkano krāsu un Film Independent. Tikmēr DIA izstrādāja interesantu divu analogu toņu krāsu paleti priekš Tomorrow International, un Hey Studio izveidoja neaizmirstamu varavīksni no sešām spilgtām, piesātinātām krāsām.

simple colors 1 simple colors 4 simple colors 3 simple colors 2


5. FOTOGRĀFISKAS FAKTŪRAS

Lūk kaut kas jauns: abstraktas fotogrāfiskas faktūras logo un zīmolos. Tas ir ātrs un viegls veids kā pievienot personību zīmolam, un ir daudzi dizaineri mūsdienās, kas to dara labi.

Apskatīsim Franklyn logotipu Cherchez la Femme izstādei. Mēs redzam fotogrāfiskas detaļas no zāles, ziediem un dūmiem, kuras kopā izveido unikālu abstraktu attēlu.

No otras puses, Mucho's Valdeuvas logo ietver koka tekstūras fotoattēlu, kas piešķir zemniecisku sajūtu, kamēr Hey zīmols priekš ArtFad iet uz galejību, izveidojot ģeometriskus konteinerus, kas ierāmē dažādas fotogrāfiskas faktūras. (Vai kāds pieminēja ģeometriju?)

photo textures 2 photo textures 3 photo textures 1


 6. ĢEOMETRIJA

Iespējams, ģeometrija ir bijusi tendence jau pirms vēl tavas dzimšanas, bet tas nenozīmē ka mēs nevaram runāt par veidiem, kā dizaineri stumj aploksni šodien.

Spin dizaineri atkārtoti kopēja arkveida līnijas 90 grādos, lai izveidotu ģeometrisku Dig Delve logotipu. Formu pielietojumi ir redzami Charlie Smith Design veidotajā Street Kitchen logo un A Practice for Every Day veidotajā Performa 15 logo. Tikmēr, Wallpaper Store zīmols novieto vienkāršu, sarkanu apli virs atkārtotām, ģeometriskām piramīdām.

geometry 1 geometry 4 geometry 3 geometry add on


7. AR ROKU ZĪMĒTS

Būsim atklāti: Pārveidot ar roku veidotus dizainus uz datora vienmēr bijis izaicinājums, pieprasot skenerus, USB planšetes, vektoru zīmēšanu un vēl viss kaut ko. Kāpēc apgrūtināt sevi ar to visu jucekli, kad vari radīt pilnīgi digitālu dizainu? Nesen uzmanība tiek pievērsta atbildei: Ar roku zīmēti dizaini liekas svaigi, mierinoši, cilvēcīgi un pamatoti. Un tie ir pūļu vērti!

Tipogrāfija Byron logo apvieno rokraksta stilu ar pavadošajām ilustrācijām, veidojot laipni gaidītu, piezemētu estētiku. Šī pati estētika ir redzama un jūtama Grand Banks un Moi Helsinki logo. Kontrastam, Nike logo “vandālisms” notver sajūtu, ko rada rupjie ielu grafiti un māksla Ņujorkā (NYC).

Neviena no šīm sajutām nebūtu iespējams iegūt tik labi ar nabadzīgu digitālo dizainu.

hand 2 hand 4 hand 1 hand 3


8. RAKSTI UN ATKĀRTOJUMS

Cilvēki virzās uz atpazīstamību, un viens vienkāršs veids, kā to panākt ar dizainu ir caur rakstiem un atkārtojumu.

Franklyn izstrādā Capsule kapsulu rakstus no tā logo. Made by Alphabet iepazīstina vienkāršu, zilu ģeometrisku rakstu Dressing the Screen zīmolā. Un Spin apskata jau esošo Ministry of Sound logo atkārtojošā rakstā, kas spēlējas ar burtu M.

Veido zīmola atpazīstamību caur rakstu atpazīstamību un dizainiem, kurus klienti nekad neaizmirsīs.

pattern 1 pattern 3 pattern 2


9. KUSTĪGAS DETAĻAS

Mēs esam atstājuši labāko beigām. Viens no satraucošākajiem trendiem mūsu redzes lokā ir zīmoli, kas iepazīstina gan logo dizaina variācijas printētos materiālos, gan tīmekļa animācijās.

Ievēro kā puzļveida taisnstūri Cha.ology logo slīd dažādās pozīcijās, veidojot lielu logo klāstu dažādiem pielietojumiem. Līdzīgi, kā DNS marķieri 23andMe logo maina krāsas un izvietojumu pastāvīgi visā zīmolā. Nebaidies kustēties apkārt 2017.gadā!

 

   moving parts 1 moving parts 2

 

Share this post

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok