25
Dec

8 grafiskā dizaina tendences 2017 gadam

Šogad dizaina dzinējspēks ir dizaineru sacelšanās pret pārāk tīru, pilnīgi baltu un gandrīz pārāk perfektu estētiku, ko tehnikas nozares titāni ir izmantojuši aktīvi pēdējos gados. 
Tagad mēs redzēsim, ka dizainam ir iespējama arī pavisam jauna pieeja. Un tas būs intensīvs, novatorisks un skaists.

 

8 Grafiskā Dizaina Tendences 2017 Gadam1. KLIEDZOŠĀKAS UN SPILGTĀKAS KRĀSAS

Tagad, 2017.gadā, būs pārmaiņas no neitrālām krāsām kā balta, pelēka un melna, uz drosmīgākām un spilgtākām krāsām.

Tikai tāpēc, ka daudzi uzņēmumi šogad pametīs garlaicīgās krāsas, nenozīmē, ka tagad notiks krāsu revolūcija arī tavā uzņēmumā. Dažas kompānijas pievieno tikai nedaudz krāsas un tas veido visas pārmaiņas.

Arī pārdroši krāsu akcenti palīdzēs daudziem zīmoliem palikt uzticīgiem to minimālisma saknēm/pirmsākumam. Apvienojot spilgtas krāsas ar tradicionālo neitrālo fonu, uzņēmums var atsvaidzināt savu zīmolu, pārāk daudz nemainot to, kas padara zīmolu labu.

Piemēram, mēs jau esam redzējuši šāda veida dizaina pārveidošanu Instagram pirms pāris mēnešiem.


2. TREKNRAKSTA TIPOGRĀFIJA8 Grafiskā Dizaina Tendences 2017 Gadam

Šogad, arī biezie burti cīnīsies pret lasītāju uzmanības pievēršanas samazināšanos, un satura pilnību. Tiks izmantoti lieli un trekni burti, lai pievērstu uzmanību.

Arī pāriešana uz mobilajiem un augstas izšķirtspējas ekrāniem palielinās vajadzību pēc treknraksta. Nepārprotami, arvien vairāk un vairāk cilvēki izmanto savus mobilos telefonus, lai iegūtu saturu, un veidam, kā šis saturs tiek pasniegts, ir jātur līdzi.

 

 


Grafiskā Dizaina Tendences3. GOOGLE FONTI

Google fonti ir universāli.

Lielāko daļu no šiem 810 fontiem var izmantot bez maksas, cilvēkiem patīk bez maksas. Un viņiem patīk lietas, kuras ir neiedomājami viegli izmantot.

Ja vajag izveidot kādu lietu tiešsaistē un tad pievienot to savam slide deck, tu vari būt pārliecināts, ka fonti ies kopā. Un tie labi saderēs gandrīz ar jebkuru blogu vai mājaslapu, kuru vari izveidot.


Grafiskā Dizaina Tendences4. AUTENTISKI ATTĒLI

Tā kā satura daudzums, kas tiek radīts, palielinās katru gadu, vajadzība pēc kvalitatīvām bildēm arī ir palielinājusies. Un, lai palielinātu šo attēlu derīguma termiņu, tā veidotājiem tos jārada pēc iespējas vispārīgākus. Vienīgā problēma ir tā, ka labākās bildes tiek pārmērīgi izmantotas. Vajadzība pēc kārtīgām un perfektām bildēm visā, arī ir ietekmējusi šo problēmu.

Kā lasītājam, redzot šo bildi jau simto reizi, tas liek domāt, ka rakstītājs vai veidotājs nav ieinteresēts veidot savu darbu orģinālu. Tad kāpēc lai es to lasītu? Tieši tāpēc tev ir jāsāk izmantot autentiskas, orģinālas bildes, kas attēlo tavu zīmolu. Beidz izmantot populārus attēlus un sāc veidot pats savus!

 

 


5. AR ROKU ZĪMĒTA GRAFIKA UN IKONASgrafiskais dizains

Vajadzība pēc autentiskiem attēliem ietekmēs arī ikonas un grafiku. Nesen esam novērojuši zīmolus sirsnīgi to pieņemam, atšķirojot sevi no pūļa/pārējiem. Tas arī pievienos personīgu vai jautru elementu dizainam vai satura darbam. Un to nevar izdarīt ar off-the-shelf ikonām vai grafiku. Tas noteikti tev palīdzēs izcelties tiešsaistē!

 

 

 

 


grafiskais dizains

6. MINIMĀLISMS AIZVEDĪS LĪDZ PIRMSĀKUMIEM

Izskatās ka patiesā minimālisma daba – apgriesti, funkcionāli dizaina elementi – ir pazudusi, un vietā ir nākušas garlaicīgās melno un balto krāsu shēmas.

Šogad, tas mainīsies. Šis ir gads, kad minimālisms, cerams, atradīs savu ceļu atpakaļ. Un tas ietvers daudz vairāk krāsas. Mobilās ierīces šobrīd ir tikpat spējīgas kā datori un dažiem ir pat labāki ekrāni. Vienkāršs dizains skaidri pauž grafikas vēstījumu.

Medium logo dizains ir minimālisma ietekmēts. Viņi spēj iekļaut daudz dažādas krāsas, bet joprojām izveidot ļoti minimālistisku logo.

 

 


grafiskais dizains

7. NODERĪGI GIFI

Visiem patīk GIFi. Tie ir perfekti mazo sarunu palīgi, kas paudīs emocijas, kad teksts to nevarēs. Pluss, tie nepieprasa nekādu speciālu programmu to palaišanai, parasti ir maza faila izmērā un tos var ievietot gandrīz jebkur.

Tātad tie ir labāki par video un attēliem, kad ielādes laikam vai datu izmantojumam jābūt samazinātam/mazam. Un to daudzpusība ir tas, kas tos padarīs pat vēl labākus un noderīgākus 2017.gadā.

Tam nav jābūt mākslas darbam, bet tas noteikti piesaistīs uzmanību tavam ziņojumam, kas publicēts sociālajos tīklos.


First Design Studio - grafiskais dizains8. DUOTONE/DIVTOŅI

Divtoņi ir vienkārši divu krāsu apvienošana attēlā, parasti izmantojot ļoti košas un kontrastējošas krāsas. Tam nepieciešams neliels dizaina darbs, bet tas noteikti ir tā vērts.

Vienīgi pieredzējis dizaineris spēj radīt apbrīnojamu šada veida darbu. Ja godīgi, tas ir pāri manam spēju līmenim, bet tas nenozīmē, ka tev nevajadzētu to iekļaut savā 2017.gada dizaina plānā!

Šī pārdrošā kontrastaino krāsu izmantošana ienesīs tavā dizainā orģinalitāti. Un cerams izcels to uz daudzo sociālo tīklu baltā fona.

 

 

 

 

 

Share this post

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok